Ana sayfa Yurtdışı Ürün Haberleri Aliexpress Aliprice Uygulaması

Aliexpress Aliprice Uygulaması

441
0
Aliexpress Aliprice Uygulaması
Aliexpress Aliprice Uygulaması

Aliexpressten alışveriş yapanların en çok kullandığı uygulama Aliprice‘dır.Ücretsiz olan bu uygulama internet üzerinden kolaylıkla iniyor.

Aliprice Nedir, Ne işe yarar ?

Arama butonu ile istediğiniz ürünün daha ucuz fiyatlarını bulabilirsiniz.

İstediğiniz ürünün resmini uygulamaya atıp,aradığınız ürünü bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Ürünün geçmiş fiyatlarının görebilir ve ürünün indirimde olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Ürünün satan mağazaların puanlarını görüp, orijinal mağazaları seçebilirsiniz.

Ürünün kaç beğenmesi olduğunu görebilirsiniz.

Aliprice uygulaması ücretsiz mi ?

Aliprice uygulaması ücretsizdir.Üstelik referans linki ile başka kullanıcıları getirdiğiniz takdirde parada kazanabilirsiniz.

Aliprice uygulamasını yüklemek

Ali price Assistant – Price Tracker direk indirmek için tıklayabilirsiniz.

Resmi web sitesi için tıklayınız.

Üstte verdiğim Alirprice Assistant linki ile direk olarak Chrome uygulaması ile yükleyebilirsiniz.İsterseniz web sitesine girip ekranın sağ tarafındaki İnstall yazan yere tıklayarak ta yükleyebilirsiniz.

aliprice
aliprice

Aliprice uygulaması Chrome, Yandex, Firefox,Safari,Opera ve Mobili desteklemektedir.İstediğiniz tarayıcıya yükleyebilirsiniz.Ben Chrome da kullanıyorum ve stabil olarak çalışmaktadır.

Aliprice uygulamasını kullanmak

Yükleme işlemi bittiğinde uygulama sizi otomatik olarak Aliexpress sitesine yönlendiriyor. Yönlendirilmediğinde adres çubuğunuza https://www.aliexpress.com/ yazarak siteye giriş yapıyoruz. Almak istediğiniz ürünü seçiyoruz örneğin bir kırmızı renkte bir erkek mont seçelim.

aliprice alışveriş
aliprice alışveriş

Aliexpress bir ürünün sayfasında girdiğimizde sizi sol altta uygulama ile gelen bir kaç buton karşılayacaktır. Yukarıda resimde gördüğünüz gibi bir büyüteç, mağazanın puanı,beğenme sayısı gelecektir.

Büyüteç simgesi : Tıkladığınızda aynı ürünü satan mağazaları görebilirsiniz. Eğer büyüteç ekranında başka mağaza çıkmıyorsa ürünü tek bir mağaza satıyor veya uygulama mağazaları bulamamıştır. Başka mağazalar çıkıyorsa buradaki ürünlerin kaç adet satıldığı diğer mağazalardaki fiyatları ve mağaza puanları görünmektedir.

Açılan ekranda üstten fiyat bölümünü seçerek en ucuz fiyatlardan başlayarak listeleyebilirsiniz.

Sipariş diyerek sipariş sayısının en çok olan mağazaya göre listeyebilirsiniz.

aliprice aliexpress alışveriş
aliprice aliexpress alışveriş

Puanlar bölümüne tıklayarak mağazanın puan bölümüne göre ürünleri listeyebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken en ucuz ürün listenirken kargo fiyatları görünmüyor.En ucuz ürünü alayım derken ücretli kargolar karşınıza çıkabilir.Bu yüzden en az 3 tane ürünü inceleyerek karar veriniz.

Yüzdelik kısım : Bu bölümde seçtiğimiz mağazanın puanı ve analizi yer almaktadır. Mağazanın hangi tarihte kurulduğu, geri bildirim puanları, açıklama oranları, mağazanın müşteriler ile ilgisi ve mesaj yanıtlama süreleri, geri bildirimleri, satış oranları bulunmaktadır.

aliprice fiyat takip
aliprice fiyat takip

Dolar işareti : Dolar işareti gibi olan butona tıkladığımızda Aliprice fiyat takibi sayfası açılmaktadır.Seçtiğiniz ürünün son 3 ay içindeki fiyat değişimleri ve en düşük fiyatı göstermektedir. Ayrıca fiyat düşerse bildirimler butonuna tıklayarak bildirimleri açabilirsiniz.

Play işareti : Oynatma tuşu butonu ise ürünün incelemelerini göstermektedir.

Beğeni düğmesi : Ürünün favorilerinize almanızı sağlar. Fiyat düşüş uyarısı almak için buraya favori ürünler ekleyin. diye bir uyarı alabilirsiniz.

Resim ile Aliprice üzerinden resim aramak

Uygulama üzerinden büyüteç simgesine tıklıyoruz.Mağazanın ürün açıklaması kısmındaki resimlere sağ tıklayarak Aliprice’da Resim Ara tıklayarak, Aliexpress’te ürünün resmini aratabilirsiniz. Bu özelliği farklı sitelerde gördüğünüz ve bulamadığınız ürünler için kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin