Ana sayfa Yurtdışı Kargo Ptt den yurtdışı ürün nasıl takip edilir?

Ptt den yurtdışı ürün nasıl takip edilir?

478
0
Ptt den yurtdışı ürün
Ptt den yurtdışı ürün

Ptt den yurtdışı ürün nasıl takip edilir?

PTT üzerinden yurtdışı ürün takibi yapmak için, PTT resmi sitesine girmeniz gerekiyor. Ptt resmi sitesine ptt gov olarak ulaşabilirsiniz. Sonrasında yurt dışı ürün takibi yazan bağlantıya tıklayıp, amazon ya da alışveriş yaptığınız sitede yer alan takip numarasını kopyalayıp yapıştırmanız gerekiyor. Ardından ürün eğer Türkiye’ye girdiyse takip konusunda size bir çalışma ve çözüm çıkıyor. Bundan sonrasında ise işler çok daha hızlı ilerliyor ve farklı seçenekler çıkıyor karşımıza.

http://gonderitakip.ptt.gov.tr/

ptt-kargo
ptt-kargo-takip-yapma
kargo-takip

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ptt yurtdışı ürün takibi konusunda, ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan birbirinden farklı takip yöntemi var. Mesela ürünleri satın aldıktan sonra, genellikle ürünleri aldığınız site üzerinden de bir takip seçeneğini görebiliyorsunuz. Bunununla birlikte siteye girerek yurtdışı ürün takibi linkine tıklayın (ptt resmi sitesi üzerinde). Ardından şu an hangi aşamada olduğu, ne şekilde karşımıza çıktığı ve bizlere hangi yollar üzerinden geleceği detaylı olarak görünüyor. Bu süreç tabi belirli bir özellik dahiinde sunulduğu için, geleneksel yöntemler her zaman artı ve fayda sağlıyor.

http://gonderitakip.ptt.gov.tr/

Online alışverişlerde, yurt dışı ürün takiplerini kolaylaştıran PTT için ürün takibini bu şekillerde yapabilirsiniz rahatlıkla. Yapılacak bir diğer işlem ise sizlere kolaylık sağlayacak olan site üzerinden takip olacaktır. Güncel olarak bu yöntemlerin hepsini ön plana çıkarabilirsiniz.

Not: Ürünleriniz Türkiye içerisine girmeden, PTT üzerinde görünmeyecektir. O yüzden bu detayları bilerek takip etmenizde fayda var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin