Ana sayfa Yurtdışı Ürün Haberleri Amazon Robot Süpürge

Amazon Robot Süpürge

220
0
Amazon Robot Süpürge
Amazon Robot Süpürge

Amazon robot süpürge satışlarında en çok güvenilen internet sitelerinden bir tanesi. İçeriğinde oldukça fazla model seçeneği sunması ve birden fazla fiyatla kullanıcıların karşısına çıkması onları bu noktada favori pazarlardan biri haline getiriyor. Üstelik Prime ve özel günlerde yaptıkları indirimlerle de Amazon oldukça hesaplı olabiliyor. Vergisini ve kargo parasını ödeyerek hem Türkiye üzerinden hem de yurt dışı üzerinden Amazon robot süpürge modellerinden bir tanesini rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Roborock S5 Max

Amazon’da satılan modeller arasında da bulunan Roborock S5 Max en çok tercih edilenlerden bir tanesi. Uygun fiyatının yanı sıra kullanıcı yorumlarından da oldukça pozitif geri dönüşler alan model şimdilerde en çok tercih edilen ürünler arasında.

Ürün evinizin her bir köşesini kendi belleğinde haritalayarak temizleme işini en optimum seviyeye getiriyor. Özel kir ve toz algılama sensörü, uzunca dayanan şarj süresi, kolay kurulumu, değişik yüzeylere göre farklı stillerde temizleme modülü ve daha birçok farklı özelliğiyle Roborock S5 Max oldukça öne çıkıyor.

Aynı zamanda ürünün büyük bir toz ve kir tutma haznesi olduğunu, üç farklı su çeşidini kullanabilmesi sayesinde farklı zeminlerde de rahatlıkla kullanılabildiğini hatırlatalım.

Xiaomi Robot Süpürge AliExpress

Roborock ürünlerinin yanı sıra ülkemiz pazarlarında da satışı bulunan bazı modeller yurt dışında da oldukça rağbet görüyor. Xiaomi robot süpürge AliExpress üzerinden en çok satılan modellerden bir tanesi.

Marka kalitesi açısından kendisini kanıtlamış olan Xiaomi’nin ürünleri de oldukça fazla tercih ediliyor. Uygun fiyatlara bulabileceğiniz çeşit çeşit üründen kendi evinize ve kullanım amacınıza en uygun olan Xiaomi modelini seçebilir, eğer Türkiye’de aradığınız ürün yoksa yurt dışından da isteyebilirsiniz.

AliExpress Robot Süpürge Vergisi

Yurt dışından istenen ürünlerde vergi oranı sıklıkla değişmektedir. AliExpress robot süpürge vergisi Resmi Gazete’de yayınlanan son düzenlemeye göre Avrupa bazlı gönderimlerde ödenen fiyatın %18’i, geriye kalan bölgelerden de %20’si kadar şeklinde.

Bahsi geçen vergilendirmenin yanı sıra diğer bütün yurt dışı kaynaklı alışverişlerinizde de durum böyledir. Bu bağlamda isteyeceğiniz ürünün gümrüğe takılmamasını ve paranızın boşa gitmemesini istiyorsanız, ödeyeceğiniz vergi miktarını verdiğimiz oranlar üzerinden iyi hesaplamanızı öneriyoruz.

Bu yazımızda Amazon Robot Süpürge ler hakkında detaylı bilgiler verildi. Bunların dışında Robot Süpürge, Robot Süpürge Yorumları, Xiaomi Robot Süpürge, robot süpürge – ekşi, Robot süpürge DonanımHaber, Roborock S5 Max, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop, Dyson Robot Süpürge başlıkları hakkında bilgi almak için Google servisinden arama yapınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin