Ana sayfa Yurtdışı Ürün Haberleri Xiaomi Robot Süpürge Aksesuarları

Xiaomi Robot Süpürge Aksesuarları

194
0
Xiaomi Robot Süpürge Aksesuarları
Xiaomi Robot Süpürge Aksesuarları

Xiaomi robot süpürge aksesuarları yoğun talep gören yedek parça türlerinden bir tanesi. Ülkemizde en çok satılan robot süpürge markalarından birisi olan firmanın bu kadar çok yedek parça ihtiyacı doğurmasına da şaşırmamak gerek.

Aksesuarlarla beraber hem daha iyi çalışan hem de daha verimli olan robot süpürgeler eskidikçe yenilenmesi gereken filtre ve fırça gibi seçeneklerle de bu ihtiyacı doğurmakta.

Türkiye’de bu tip ürünlerin bir kısmını rahatlıkla bulabiliyorsunuz, ancak bulamadığınız durumlarda da yurt dışı alışverişlerine başvurmak kaçınılmaz oluyor. Özellikle en sık satın alınan modellerde bu ihtiyaca daha çok rastlıyoruz.

Xiaomi Vacuum Mop 1C Aksesuarları

Xiaomi Vacuum Mop 1C aksesuarları da en çok talep edilen ürünler arasına giriyor. İlgili robot süpürge modelinin fiyat performans konusunda verimli olması dolayısıyla ülkemizde birçok kullanıcı tarafından satın alınması ve sıkça tercih edilmesi de buna bir sebep.

Bahsi geçen aksesuarları birçok Türk sitesinden satın alabilir, temin edemediğiniz ya da istediğiniz kalitede bulamadığınız ürünleri de yurt dışından sipariş edebilirsiniz.

Bu tipteki ürünler genellikle gümrükte sorun çıkartmayan ürünlerdir, %18 ya da %20’lik gümrük vergisini ödeyerek rahatlıkla size ulaşabilirler.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Yedek Parça

Ancak yedek parça dendiği zaman ne yazık ki Türkiye’deki satıcılar bize pek yardımcı olamıyorlar. Olur da bir gün robot süpürgenize zarar gelirse ve gövde, vida, sensör gibi yan ürünlere ihtiyacınız olursa, bu tipteki malları yurt dışından temin etmek zorundasınız.

Yurt dışı tabanlı internet sitelerinde de, tıpkı Türkiye’de olduğu gibi, dünya çapında en çok satılan modellerden birisi olduğu için Mi Robot Vacuum Mop 1C yedek parçaları çok talep görüyor.

Bu modelin yurt dışından yan ürün temininde sorun yaşamanız çok düşük bir olasılık, vergi ve kargo ücretlerini ödeyerek rahatlıkla erişebilirsiniz.

Xiaomi Vacuum Mop Pro Yedek Parça

Anlayacağınız üzere çok satılan robot süpürge modellerine yönelmeniz satın alım sonrasındaki deneyiminiz adına sizin için en iyisi olacaktır.

Çok satılan bir diğer model de Vacuum Mop Pro yedek parça ve aksesuar temininde oldukça geniş seçeneklere sahip.

Amazon, eBay, AliExpress gibi sitelerden ilgili modellerin yan ürünlerini rahatlıkla satın alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin