Ana sayfa Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

 

logo4
logo4

Yurtdisiurun.com kullanmadan önce aşağıda yazılı kullanım sözleşmesini dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Önemli: Yurtdisiurun.com web sitesine girmeniz veya internet sitemizden herhangi bir bilgiyi kullanmanız kullanım sözleşmesi koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesine girilmesi, sitedeki bilgi, resim, içerik, video, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Yurtdisiurun.com sitesi kesinlikle sorumlu değildir. Yurtdisiurun.com sitesi özleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Sitemiz, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; hırsızlık, bilgilerin çalınması, web virüsleri, iletişim hataları, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılmasında herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Yurtdisiurun.com web sitesinde kontrolü altında olmayan başka web sitelerine bağlantı veya örnek gösterebilir. Bu içeriklere ve içerdikleri diğer bağlantılardan kesinlikle sorumlu değildir.

Yurtdisiurun.com, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Yurtdisiurun.com markası ve diğer markalar, Yurtdisiurun.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir Yurtdisiurun.com’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.