Ana sayfa Yurtdışı Ürün Haberleri GittiGidiyor Yurt Dışı Alışverişinde Gümrük

GittiGidiyor Yurt Dışı Alışverişinde Gümrük

280
0
GittiGidiyor Yurt Dışı Alışverişinde Gümrük
GittiGidiyor Yurt Dışı Alışverişinde Gümrük

Türkiye merkezli firmalar arasından GittiGidiyor yurt dışı alışverişinde gümrük problemini tamamen çözmüş durumda. Bahsi geçen internet portali üzerinden ürün almak isteyen kimselerin en çok sorduğu sorulardan birisi de bu oluyor.

Hem ABD hem de Uzak Doğu tarafından satışlara başlayan GittiGidiyor, kullanıcılara bu konuda büyük bir rahatlık sağlamış durumda. Resmi sitelerinde bahsedildiği üzere GittiGidiyor yurt dışı alışverişlerinde gümrük parası istememekte.

 

Türkiye’den Yurt Dışına Alışveriş Siteleri

İhracat yapmak isteyenler ve farklı pazarlara açılmak isteyenler için Türkiye’den yurt dışına alışveriş siteleri de mevcut. Bu tip platformlar aracılığıyla dünyanın birçok farklı ülkesine ürün gönderebilir, ticaret yapabilirsiniz.

Lidyana, Yollando ve Hepsiburada gibi portaller en popüler araçlar konumunda. İlgili sitelere girerek kilogram ve adet başına göre kargo ücretlendirmelerini görebilir, inceleyebilirsiniz.

Ek olarak Türkiye’den ihracat yapan birçok girişimcinin de Facebook gruplarını kullandığını belirtelim. Her ne kadar ülkemizde olmasa da Amerika ve Avrupa’da Facebook kullanımı oldukça yaygın durumda. Facebook üzerinden çeşitli ülkelerdeki farklı toptancılarla ve esnaflarla iletişim kurabilir, anlaşma sağlayabilir, uluslararası kargo şirketleriyle beraber de gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt Dışı Outdoor Alışveriş Siteleri

Türkiye’de olduğu gibi farklı ülkelerde de outdoor satışlar oldukça meşhur. Üstelik bu konseptte satış yapan portallerden Türkiye’ye gönderim yapanları bile var.

Yurt Dışı outdoor alışveriş siteleri arasından teknolojide Newegg ve Cafago, sporda Trekkinn ve SportsDirect, giyim ve modada da Romwe ve Shein gibi yurt dışı outdoor alışveriş sitelerine göz atabilirsiniz.

ShippingHost

Çeşitli ülkelerden yapacağınız satın alımlarda Türkiye’ye kargo ve paketleme sorunu yaşıyorsanız da ShippingHost gibi servisleri kullanabilirsiniz.

Yüksek ücretli kargo sorunlarını ortadan kaldıran ShippingHost, tıpkı Amerika Postam ve Amerikadaniste servisleri gibi, istediğiniz ürünleri önce sizin adınıza alıyor ve sonrasındaysa Türkiye’deki adresinize kargoluyor. Üstelik sadece tek bir ürünü değil, birden fazla ürünü de ShippingHost’un size sağladığı depoda tutarak bekletebilir, sonrasındaysa Türkiye’ye kargolatarak çok daha az maliyetle işlem yapabilirsiniz.

Bu doğrultuda hizmet veren ShippingHost, Amerikadaniste, Amerika Postam ve benzeri servislere internet üzerinden araştırarak ulaşabilir, size en uygun olan hizmeti seçebilirsiniz.

İsterseniz GittiGidiyor yurtdışı alışveriş yapanların yorumları, GittiGidiyor yurtdışı alışveriş gümrük, türkiye’den yurtdışına satış yapan alışveriş siteleri, Gittigidiyor Yurtdışı Satış Nasıl Yapılır, N11 yurtdışı, Hepsiburada yurtdisi Alışveriş, Yurtdışı alışveriş siteleri, Gittigidiyor yurtdışı Satış nasıl Yapılır başlıklarını Google’da arama yaparak bilgi alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin