Ana sayfa Yurtdışı Ürün Haberleri Amerika Alışveriş Kargo

Amerika Alışveriş Kargo

78
0
amerika postam
amerika alışveriş

 Amerika alışverişte kargolama süreci sıkça sorulan sorulardan bir tanesi. Halihazırda da kullanıcılardan yurt dışı alışverişiyle alakalı en çok gelen soruların çoğunluğu her zaman paketleme süreci ağırlıklı olmuştur. Birçok farklı firmaya ve internet sitesine göre değişen bu süreç sıkça farklılık göstermektedir.

Amerika’dan alışverişte kargolama süreci sandığınız kadar çetrefilli değildir. Amazon, Ebay ya da Newegg gibi bilindik ve güvenilir portaller üzerinden satın alım gerçekleştiriyorsanız, bu tip siteler hali hazırda paketleme sürecini sizlere bilgilendirmektedirler.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken tek şey aldığınız satıcının Türkiye’ye paketleme yapıp yapmadığını öğrenmek olacaktır, bu tip bilgileri de satıcılar genellikle satış sayfası üzerinde verirler.

Ayrıca emin olmak adına ürüne gelen yorumları da okuyarak bir Türk arayabilir, böylelikle malın Türkiye’ye rahatlıkla gelip gelmeyeceğine emin olabilirsiniz. Kargo parasını ve gümrük vergisini ödediğiniz sürece hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.

Amerika’dan İste

Ancak bazı durumlarda seçtiğiniz ürünün Türkiye’ye paketlenmediğini, veyahut da kargo parasının çok tuzlu olduğunu görebilirsiniz. Bu gibi durumların önüne geçmek adına Türkiye’ye yapılan paketlemeleri kolaylaştıran birçok girişim mevcuttur.

Popüler seçeneklerden birisi olan Amerikadan iste ise bunlardan sadece bir tanesi.

Bu tip servislerin mantığı oldukça basittir; bahsi geçen ülkede sizin adınıza bir posta açılır ve siz de sipariş edeceğiniz ürünlere bu postanın adresini verirsiniz. Sonrasındaysa ürününüzü ya da ürünlerinizi sizin adına alan görevliler istediğiniz zaman Türkiye’deki asıl adresinize paketlerler.

Böylelikle hem birden çok ürünü tek seferde, sadece tek bir ücretle temin edebilir hem de sadece Türkiye çıkışlı tuzlu paketleme ücretlerinden kurtulursunuz.

Amerika Postam

Benzer sistemle çalışan bir diğer alternatif internet sitesi de Amerika Postam. Amerika Postam’da posta açma ve toplu olarak Türkiye’ye paketleme yöntemiyle hizmet vermektedir.

Amerika Postam gibi internet siteleri aracılığıyla siz de yurt dışından rahatlıkla ürün alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Amerika’dan iste Şikayetleri

İnternet üzerindeki yorumlarda ve değerlendirmelerde Amerikadaniste şikayetleri mevcut, aynı şekilde alternatifi olan diğer paketleme sistemlerinde de kötü yorumlar var. Bu yorumlara göz atarak hangi servisi kullanacağınıza karar verebilir, en doğru olduğuna inandığınız hizmeti satın alabilirsiniz.

Yurt dışından getirilecek olan ürünlerde %20 kadar vergi istendiğini ve SIM kartlı ürünlere ayrıca harç parası yatırmanız gerektiğini unutmayın, herkese iyi alışverişler diliyoruz.

İsterseniz amerika’dan gümrüksüz alışveriş, Amerika alışveriş siteleri, Amerika Postam, Amerika’dan iste, Amerika Postam güvenilir mi, Amerika postam ekşi, Amerikadaniste kargo ücreti, Amerikapaketim kargo ücreti başlıklarında bilgi almak için Google arama motorunu kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin