Ana sayfa Yurtdışı Ürün İnceleme Aliexpress’ten Xiaomi Mi Band 5 almak

Aliexpress’ten Xiaomi Mi Band 5 almak

564
0
mi band 5 aliexpress
mi band 5 aliexpress

Aliexpress’ten Xiaomi Mi Band 5 almak

Aliexpress’ten Xiaomi Mi Band 5 almak için elinizi çabuk tutmalısınız. Ürün hızlıca tükenmektedir.

Xiaomi markası Çin dahil olmak üzere birçok ülkede en çok ürün satan markalardan biridir. Her ay farklı bir ürün lansmanıyla, Xiaomi markası kendine prestij katmaktadır. Bu ayki en büyük lasmanı tabiî ki Xiaomi Mi Band 5 olmuştur.

Türkiyede Xiaomi Mi Band 5 oldukça yüksek fiyatlara satılırken Aliexpres üzerinden 200-300 TL arasına bulabilirsiniz. Aliexpress’ten Xiaomi Mi Band 5 almak için sadece yurt dışına açık bir kredi kartınız olması yeterlidir.

Xiaomi Mi Band 5 diğer akıllı saatlere göre aynı özelliklerde olup, fiyatları neredeyse %50 daha ucuzdur. Bizimde sipariş geçtiğimiz bu ürünü sizlere önermekte gurur duyarız. Ayrıca 7/24 desteği olan Xiaomi Mi Band 5 akıllı saatin şuan binlerce satış potansiyeline ulaştı.

Bu yazımızda sizler için kolayca Aliexpress’ten Xiaomi Mi Band 5 almak için ne yapmam gereklidir? Sorusunu işleyeceğiz.  Farklı versiyonları sayesinde, kolay işletim sayesinde diğer akıllı saatlerin bir tık önünde yer almaktadır.

Türkiye Xiaomi Mi Band 5 Global versiyonu

Xiaomi markasından açıklama göre Türkiye Xiaomi Mi Band 5 Global versiyonu Temmuz 2020 yılında satışa sunulacaktır. Global versiyonun ismi  “Mi Smart Band 5” olacaktır. Yeni mi band güncellemeleri ile Türkçe versiyonu da gelecektir.

Xiaomi Mi Band 5 ve Xiaomi Mi Band 4 Farkları

Xiaomi Mi Band 5,  Xiaomi Mi Band 4 göre Farkları fazla yoktur.  Ancak dış görünümünde hafif oynamalar ve sarj giriş yeri değişmiştir. Ekran boyutu hafif büyütülmüş olarak bize sunulmaktadır.

Ali ekspres Xiaomi Mi Band 5 özellikleri

  • Akıllı saatin bileklik boyutu 46.95 milimetre uzunluğunda ve 18.15 milimetre genişliğindedir. Kalınlığı ise 12.45 milimetre olarak üretilmiştir. Her bilekliğe göre kendiniz kolayca kayışını ayarlayabilirsiniz.

aliexpress mi band 5

  • Kayışı plastik malzemeden yapılmış ağırlığı sadece 11.9 gramdır.
  • 5 Atmosfer su direncine sahiptir ve 50 metreye kadar suya dayanmaktadır.
  • Amoled ekranlı 1.1 inç renkli ekrana sahiptir. 126 x 294 çözünürlük bulunmaktadır.
  • Xiaomi Mi band 4 göre, Daha fazla sensör kullanılmıştır.
  • 11 Adet Egzersiz pogramı bulunmaktadır. Mi Band 4 akıllı saatinde ise 6 adet bulunmaktaydı.
  • Solunum eğitimi ve stres algılama gibi birçok işlevsel program bulunmaktadır.
  • Watchface ile istediğiniz arayüzü kullanabilirsiniz.
mi band sarj
mi band sarj

Xiaomi Mi Band 5 Sarj giriş yeri

Xiaomi Mi Band 5 Sarj giriş yeri Mi band 4’e göre çok farklı yerdedir. Xiaomi Mi Band 5 arka tarafında manyetik bir sarj sistemi ile değiştirilmiştir. Bu tüm kullanıcıların ilgisini çekerek kullanımı kolaylaştırmıştır. Artık eskisi gibi silikon kılıfı çıkarıp sarja takma derdiniz bitmiştir. Sarj giriş yeri değiştirilerek, sarja takarken kolaylıkla kırılmalara son verilmiştir.

mi band 5 aliexpress
mi band 5 aliexpress

Xiaomi Mi Band 5 Sarj Süresi

Xiaomi markası her zamanki sarj performansını koruyarak bu yola devam ediyor. Üstün pil kapasitesi sayesinde 14 gün boyunca kullanım sunmaktadır. 125 MAH pil kullanarak ortalama 2 saat sarj süresi göstermektedir.  Bu fiyat ve pil de rakiplerini oldukça geride bırakmaktadır.

Akıllı Uygulamalar sayesinde, kalp atışı hızımızı ve anormallikleri görebilirsiniz. Günlük kullanımınızı kolaylaştıracak bir yapıdadır. Başka sensörler sayesinde  uyku düzeninizi görebilirsiniz.

Diğer bir sensör sayesinde kadınların yumurtlama dönemlerini hesaplar ve döngüleri izleyebilirsiniz..

aliexpress Xiaomi Mi Band 5
aliexpress Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 NFC Sistemi (Ödeme Yöntemi)

Xiaomi Mi Band 5 NFC en iddaalı özelliği, kolay ödeme yöntemidir. İçerisinde yazılım sayesinde şuanlık “Mastercard” larda geçerli olan ödeme yöntemi ile temassız olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Eğer CN sürümü aldıysanız Çin dışında alışverişlerde kullanamazsınız. Mi Band 5 Global sürümünü satın almanız gerekmektedir.

Xiaomi Mi Band 5 Uzaktan Kamera Kontrol

Xiaomi Mi Band 5 en önemli özelliğinden biride uzaktan kamera kontrolü sayesinde fotoğraf çekmenizdir. Kameranın görüntülerini göremesenizde bu size çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Bir tripod ile çekimlerde akıllı saatiniz ile kolaylıkla fotoğraf çekebilirsiniz.

100 den fazla görsel teması ile satışı sunulan Xiaomi Mi Band 5 Aliexpress’te çok uygun fiyata alabilirsiniz.

mi band 5 özellikleri
mi band 5 özellikleri

Aliexpress’ten Xiaomi Mi Band 5 almak

Yurt dışından ucuz  fiyatlarda satışa sunulan Xiaomi Mi Band 5’i almak istiyorsanız Aliexpress mağazasını öneririz. Araştırmalarımıza göre ortalama 200-300 fiyatları arasında olan akıllı saati Aliexpress mağazalarında kolaylıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca global sürümünü kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Xiaomi MC Store 47 – 262.17 TL

Bu satıcı  97.7% olumlu geri bildirim alıp, 856 Bin takip edilen bir Aliexpress Mağazasıdır. 218 TL civarında  en düşük fiyattan bulaca bileceğiniz Mi Band 5 akıllı saati kordon alarak 240-260 TL civarlarına kadar çıkmaktadır.

aliexpress mi band magaza
aliexpress mi band magaza

SATIN AL

Dtop Store 72 – 223.48 TL

 

aliexpress mi band magaza
aliexpress mi band magaza

22 Haziran tarihi ile 721 adet satış gerçekleştirmiş olan Dtop Store 14.5 bin takipcisi olan bir mağazadır. Ayrıca 2 adet mağaza kupon ile indirimli alışverişe olanak sağlıyor.

SATIN AL

Xiao_MI Youpin Store TRY 229.21 – 279.37 TL

aliexpress magaza
aliexpress magaza

22 Haziran tarihi ile 150 Adet sipariş alan Xiao Mi mağazası olumlu geri bildirimleriyle dikkat çekmektedir. Standart Mi Band 5 ürünü satmaktadır ve NFC özelliği bulunmamaktadır. Ayrıca mağazasında tablet kalemi,elektronik kilit,  Xiaomi Airpods vb 100 lerce ürün bulunmaktadır.

SATIN AL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin