Ana sayfa Yurtdışı Ürün Haberleri Alipay güvenilir mi ödeme nasıl yaparım ?

Alipay güvenilir mi ödeme nasıl yaparım ?

392
0
Alipay güvenilir
Alipay güvenilir

Alipay güvenilir mi ödeme nasıl yaparım

Alipay sitesi güvenilir bir site midir? Ödeme yapma konusunda nasıl güvenebilirim? İnsanlar, yurtdışı alışverişlerinde nasıl ödeme yapacakları konusnuda Alipay için ciddi merak içerisindeler. Bu konuda sizlere açıklamalı bir içerik hazırlamak istedik. O yüzden detayları şöyle anlatalım.

 

  • Yurtdışı alışverişlerinizde Alipay’ı kullanabilirsiniz.
  • Çin üzerindeki siteler için alipay’ı kullanabilirsiniz.
  • Bunun için sisteme giriş yapmanız gerekiyor,
  • Paypal benzeri bir oluşum olduğu için, temelde banka bilgilerinizi satış yapan siteyle paylaşmamak adına bu siteyi kullanabilirsiniz.

 

Alipay güvenilir ama son dönemlerde pek çok şikayet ile karşılaşıyoruz. Çünkü tek çekim, çift çekim ya da benzeri para çekememe gibi durumlar ile karşılaşılabiliyor. BKM Express kadar sağlıklı olmadığı da düşünülüyor. Tabi yurt dışı ödemelerinde BKM Express aktif olarak kullanılıyor mu? O da net değil. Bu konuda kesinlikle net bir güven bilgisi vermek istemiyoruz. Sizlere bu konuda neler yapılabileceği ve nasıl ilerleneceğini şöyle anlatalım.

 

  • Siteye üye oluyorsunuz
  • Kart bilgilerinizi ekliyorsunuz (bunun için add cart bölümüne tıklayın)
  • Sonrasında sistem kayıt ediliyor.

Ardından ödeme yapacağınız alana gelince, Alipay ile ödeme seçeneğini seçip, siteye yönlendiriliyorsunuz. Buradan Alipay hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve ödeme için sizden onay istiyor. Sonra kartınızdan (ya da banka hesabınızdan) söz konusu ödeme tahsil ediliyor. İşlem bu kadar hızlı bir şekilde ilerliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin