Ana sayfa Gearbest Gearbest En İyi 4 Adet Saat

Gearbest En İyi 4 Adet Saat

279
0
Gearbest En İyi 4 Adet Saat
Gearbest En İyi 4 Adet Saat

Gearbest En iyi 4 adet saati bugün sizler için inceleyeceğiz.Seçtiğimiz saatler 5-10$ arası bir fiyata sahiptirler.Genellikle bu ürünleri Turkey Post kullanarak alabilirsiniz.Aşağıdaki vereceğimiz saatlerin 2 gün içerisinde alırsanız kampanyalı fiyattan alabilirsiniz.Kampanyasız halleri 1-2$ fazla fiyatla satılacaktır.

Yazole 315 Deri Kemerli Erkek

Marka : Yazole ve Erkekler için üretilmiş deri kordonlu saattir.Ekran tipi Analog olup takım elbise ile uyumu harikadır.Kadran yuvarlık tasarımı ve renkli alaşımları çok güzel durmaktadır.

Ürün boyutu 23 x 2 cm dir.

Yazole 315 Deri Kemerli

Satın almak için tıklayınız

Erkek LED Saat Analog Kol Saati

Çocuklumuguzun saati gearbest üzerinde indirimli olarak satılıyor.Zamanımızda plastik kordonlu satılan bu saat artık paslanmak çelik kordonlu satılmaktadır.

Saatin ekranından tarihi kolaylıkla görebilirsiniz.Kronometre ile koşu yapabilirsiniz.Ürün paslanmak çelik kasa olduğu için dayanaklı ve kolay çizilmeyi önlüyor. Çelik kordon takım elbise ve iş ortamları için vazgeçilmez bir saattir. Diktörtgen ekran sayesinde ilgi çekiyor.Gündüz işe geç kalmamanız için içinde alarm bulunmakta ve tek tuş ile kolay kurabilirsiniz.

erkek led saat

MIGEER 2013 Trendli Deri

Satın Almak için tıklayınız

Klasik tarzı sevenlerin vazgeçemediği deri kordon ve kahverengi renk uyumu bu saatte yer almaktadır.Şık bir gösteriş ve cool bir tarzını varsa bu saat sizler için üretilmiş demektir.Deri kordonu çoğu saate göre hafif ve yumuşaktır.Buda uzun saatlerce taktığınız saat sizi rahatsız etmez.Klasik pin tokası ve çizilmeye karşı mineral cam ile üretilmiştir.Suya dayanaklı olması artı bir özellik katmaktadır.

migeer-trend-saat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın Almak için tıklayınız

OCHSTIN 6047G Deri Saat

deri-saat-ochstin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özel hayatında birazda spor hareketliliği katmak isteyenler için Ochstin 6047 saati sizler için uygundur.Pin tokası kolayca ayarlanabilir.Ön ve arka yüzeyi korumalı olarak saatiniz gelmektedir.Su geçirmez özelliği ile rahatça kullanabilirsiniz.

Satın almak için tıklayınız

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin