Ana sayfa Yurtdışı Ürün Haberleri Yurtdışı ürün uygulamaları

Yurtdışı ürün uygulamaları

311
0
Yurtdışı ürün
Yurtdışı ürün

    Yurtdışı ürün alırken kullanmanız gereken uygulamalar

Yurt dışından ürün alırken, alışveriş uygulamalarına özellikle dikkat edebilirsiniz. Bu uygulamalar sizin işinizi kolaylaştıracak ve bu sayede uygulamalar ile mobil olarak rahatlıkla sipariş verebileceksiniz. Yurtdışı alışveriş uygulamaları olarak şu şekilde bir liste yapabiliriz
– Aliexpress.com
– Epay.com
– Banggood,
– Dx.com
– Gearbest

Bu uygulamalar ile birlikte yurtdışı alışverişleri için uygulama çözümlerinizi de ön plana çıkarmış olacaksınız. Zamana dair gelişen uygulamalar, indirimli alışveriler adına birbirinden farklı onlarca çözümü karşımıza çıkarıyor. Seçeneklerin hızlanması, kolay alışveriş imkanları ve güçlü önerileri ile bu uygulamaları kullanabilirsiniz. En azından ürün önerileri, fiyat karşılaştırmaları ve rahat sipariş seçenekleri ile ücretsiz kargo çözümlerini de kolaylıkla görebilirsiniz. Yurtdışı alışveriş uygulamaları bu siteler için online olarak sunuluyor iken, karşılaştırma uygulamaları da bu konuda gayet aktif bir seçim yaratıyor. Bu yüzden güçlü bir detay dahilinde bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

Aliexpress Uygulama

Aliexpressden alışveriş yapanlar için kolaylık olarak çıkmış bir uygulamadır.Uygulamaya alipricela birleştirerek tek tuş ile alışveriş bilgilerinizi girmeden sipariş geçebilirsiniz.Uygulamada yer bildirim menüsü ile Türkiye’ye gelen siparişleriniz gümrükten geçince otomatik olarak bildirim gelmektedir.

Aliexpress mobil uygulamasının web sitesinden bir farklı yönü ise içinde jeton kazanabileceğiniz ve mobil oyunlardır.Bu uygalama ile hergün jeton kasıp bedava ürün alabilirsiniz isterseniz oyunlar(balon patlatmak,ok atmak) gibi oyunlar ile kupon yakabilirsiniz.

Uygulama android ve ios sürümleri mevcuttur.

aliexpress-uygulama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gearbest Uygulama

Sürekli bilgisayar başında olamayanlar için çıkarılmış olan Gearbest uygulaması birçok özelliği yanında getiriyor.Özellikle web üzerinden tr.gearbest.com üzerinden alışveriş yapmak istemeyenler uygulama ile gearbest ana deposu üzerinden alışveriş yapabilir.Çünkü tr ve gearbest çin deposu farklı fiyat politikası uygulamaktadır.Bu yüzden tr depoda geçerli olmayan kuponlar uygulama üzerinden alabilirsiniz.

gearbest-uygulama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon Uygulama

Kasım ayında Amazon uygulamasına Türkçe dil desteği gelmiştir. Android ve İOS işletim sistemlerine uyumlu olan Amazon.de nin ürettiği Amazon Shopping uygulaması kısa sürede müthiş indirme rakamlarına ulaşmıştır.

amazon-uygulama
amazon-uygulama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon Uygulama

İkinci el ürünlerinin açık artırma ile satıldığı Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan eBay uygulaması Android ve İos için uyumlu hale getirildi.

Desteklediği diller Almanca,İspanyolca,İngilizce,Fransızca

 

ebay-uygulama
ebay-uygulama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobil Hayat, Mobil Uygulama
Mobil hayatlar ve mobil uygulamalar konusunda, alışveriş yapmak isteyenler için gayet pratik çözümler sunan yukarıdaki uygulamalar, indirim zamanlarında da sizlere bildirimler veriyor. Yani takip ettiğiniz bir ürünün, sepete attığınız bir ürünün ya da benzer ürünlerin üzerinde indirimler olursa, bildirimleri hızlı bir şekilde almış oluyorsunuz. Bu yüzden birkaç tıklama ile bu uygulamaları her platform için indirip kullanabilirsiniz rahatlıkla. Bu uygulamalar, alışveriş konusunda işinizi kolaylaştıracaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin