Ana sayfa Aliexpress Aliexpress Nasıl Üye Olunur ?

Aliexpress Nasıl Üye Olunur ?

341
0
Aliexpress Nasıl Üye Olunur
Aliexpress Nasıl Üye Olunur

Aliexpress’e kayıt olmak

Aliexpress’ten alışveriş yapabilmek için ilk önce kayıt işlemlerimizi yaptırmalıyız. Ancak Aliexpress kayıt işlemi yapılmadan da hızlı giriş yapılarak alışveriş imkânı elde edebilirsiniz. İşte, sizlere hızlı giriş nasıl yapılır, Aliexpresse nasıl kayıt olunur? İki seçeneği de anlatacağız.

  1. Hesap oluşturarak Aliexpresse kayıt olmak
  2. https://www.yurtdisiurun.com/aliexpress-nasil-uye-olunur.htmladım: Hesap yazısının üstüne gelindiğinde “katıl” butonuna basmak.
aliexpress üye
aliexpress üye

Aliexpresse kayıt olmak için ilk önce “Hesap” butonuna basmalısınız. Ardından açılan pencere içerisinde “Katıl” butonuna tıklayarak kayıt işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz Aliexpress kayıt bölümüne yönlendirileceksiniz.

  1. adım: E-posta ve şifre ile kayıt tamamlamak.
aliexpress kayıt ol
aliexpress kayıt ol

Aliexpresse kayıt olmak için, 2. Adım,  “Kayıt” bölümünde yer alan e-posta ve şifre bölümlerine geçerli bir eposta ile şifre girmelisiniz. Bu adımda bir şeye dikkat etmelisiniz. E-postanız kayıtlı bir e-posta olarak olmalı. Ancak şifre bölümüne gelindiğinde, şifreniz e-posta şifreniz olmak zorunda değil.

Buraya Aliexpress’e giriş yapmak için yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Şifre işleminden sonra, Başarılı yazan kutucuğu sağa doğru kaydırarak kırmızı tiki onaylamaktadır. Ardından” Hesap Oluştur” yazısına tıklayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz. Bu bölümden sonra Aliexpress üzerinden rahatlıkla alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

  1. Aliexpresse hızlı kayıt olmak

1.adım: Giriş yap butonuna tıklamak.

aliexpress giriş yap
aliexpress giriş yap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aliexpress’te alışveriş yapmanın bir diğer yolu da hızlı girişi kullanmaktır. Genellikle kullanıcılar üye olmadan hızlı giriş butonunu tıklayarak alışverişlerini yaparlar. Bunun sebebi hızlı ve pratik olmasıdır. Peki, Alieexpress’e hızlı giriş nasıl yapılır?

İlk önce Anasayfa’daki “Giriş Yap”  butonunun üstüne geliyorsunuz. “Giriş yap” butonunun üstüne geldiğinizde tekrar bir “Giriş yap” butonuyla karşılaşacaksınız. Butona bir kez tıklayın.

2.adım:  Giriş yapacağınız platformun simgesine tıklayarak girişi tamamlamak.

aliexpress nasıl üye
aliexpress nasıl üye

Aliexpress’e hızlı giriş yapmak için 2. Adım “Giriş yap” sayfasında ye alan Gmail, Facebook, Twitter ve Piscart gibi uygulamalarının simgesini üstüne tıklayarak, ilgili platformu kullanarak girişinizi tamamlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin