Ana sayfa Aliexpress Aliekspress Kupon Kullanımı

Aliekspress Kupon Kullanımı

341
0
Aliexpress Kupon Kullanımı
Aliexpress Kupon Kullanımı

  Aliexpress bünyesinde yer alan firmalar genel olarak satışlarını arttırmak için profillerine indirim kuponlarını tanımlarlar. Bu indirim kuponları genellikle 5 dolar, 10 dolar ve 100 dolar’a kadar indirim sağlayabilmektedir. Bir düşünün Aliexpress’ten alacağınız ürünü 100 dolar olarak belirleyelim.

Mağaza 100 dolar üzeri harcamanızda size 10 dolar indirim kuponu sağlıyor. İnanabiliyor musunuz? Alacağınız ürün tam olarak 90 dolara tekabül ediyor. Peki, Aliexpres kupon kodu nasıl kullanılıyor? İşte, kullanıcılar için kaçınılmaz bir fırsat olarak değerlendirdiğimiz Aliexpress kupon kodunu, Sizlere anlatmak istiyoruz.

Burada bir hususa değinmek isteriz. Aliexpress’te kullanılmak amacıyla 2 kupon türü mevcuttur. 1. Mağazaların verdiği kuponlar. Mağaza kuponları sadece ilgili mağazadan alınan ürünlerde geçerlidir. 2. Aliexpress’in verdiği kuponlar. Aliexpress kuponları site içerisinde satıcıya bakılmaksızın her üründe kullanılabilmektedir. Biz de sizlere örnek teşkil etmesi için Aliexpress kupon kullanımını aşağıda resimlerle anlatacağız.

1.Adım: Kuponunuzun olup olmadığını kontrol edin.

aliexpress benim kuponum

İsminizin yer aldığı yere tıklayarak kuponunuzun olup olmadığını kontrol edin. Bu sayfaya “Benim Kuponum” sayfasından erişim sağlayacaksınız.

 2.Kuponum yok nasıl kazanabilirim? Diyorsanız.

aliexpress kupon yeri

Kuponunuz yok ise herhangi bir ürünü satın al diyerek. Fiyat bölümünün yanında bulunan “Kupon kazan” butonuna tıklayarak, resimde görüldüğü üzere kimi ürünlerde 15 dolar üstü ödeyerek 2 dolarlık kupona sahip olabilirsiniz.

3.Kuponlarınızı kullanın.

aliexpress hemen kullan

Hesabınıza girdikten sonra “Benim Kuponum” alanına tıklamıştık. Buradan Bakiye bölümünde yer alan kuponlarınızı “Hemen kullan” yazısına tıklayarak ilgili kuponlara ait ürünlerinizin olduğu sayfaya yöneleceksiniz. Ürününüzü seçtiniz.

4. Adım: Ürününüzü seçtikten sonra Satın al diyerek kuponu kullanacağız.

 

aliexpress sipariş özeti
aliexpress sipariş özeti

Üstteki resimde görüleceği üzere Aliexpress’in satın alma bölümündeyiz. A harfinin bulunduğu resim Aliexpress kupon kodunun kullanılmadığı görseldir. Okla gösterdiğimiz “Aliexpress Kuponu” butonuna tıklayacaksınız. İlgili kuponu seçeceksiniz. Seçtiğiniz andan itibaren indirim ürününüze uygulanmış olacak. B harfinde görüldüğü üzere ürünün 2 dolarlık indirim kodu sağlamış oldu. Ardından sipariş butonuna tıklayarak Aliexpress kuponu kullandığınız ürününüzü satın alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin