Ana sayfa Ekonomi - Finans Findeks Kredi Notu Sms Uyarı Hizmeti Nedir

Findeks Kredi Notu Sms Uyarı Hizmeti Nedir

220
0
Findeks Kredi Notu Sms Uyarı Hizmeti Nedir_
Findeks Kredi Notu Sms Uyarı Hizmeti Nedir_

Findeks Kredi Notu Sms Uyarı Hizmeti Nedir?

Findeks hepimizin bildiği gibi kredi notumuzu ve risk raporlarımızı takip etmek için üye olduğumuz kkb.com.tr adresinin yeni ara yüzüdür. Kredi kayıt bürosunun ziyaretçilerine ihtiyaç duydukları tüm bilgilere daha rahat ulaşabilmeleri adına oldukça kolay kullanıma sahip findeks ara yüzünü geliştirmiştir. Findeks’e isteyen herkes oldukça kısa sürede ve kolayca üye olabilmektedir. Sonrasında ise bir iki kolay işlem ile kendilerine ait kredi notu ve risk raporlarını inceleme şansına sahip olabilmektedirler.

Findeks hizmetleri

Findeks’e üye olarak bireyler kendi risk raporlarını, kredi notlarını, hangi bankaya ne kadar borçları olduğunu, ülke genelindeki risk ortalamalarını ve daha birçok finansal bilgilerini inceleyebilmektedir. Ancak, bireylerin en çok dikkatini çeken hizmet Findeks uyarı hizmetidir.

Findeks’in Uyarı Hizmeti

Daha önceden KKB üzerinden üye olarak sorgulama yapanların rastlamadığı bu hizmet hayatımıza Findeks ile girmiştir. Kişisel finansal bilgililerine ulaşmak isteyen kişilerin Findeks’e üye olduktan sonra haftalık, aylık ya da yıllık olarak finansal durumlarında ki tüm değişimleri kendi belirledikleri kriterler doğrultusunda e-mail ya da SMS yolu ile kendilerine bildirilmesini sağlayabildikleri oldukça kullanışlı bir hizmettir.

Örneklendirmek gerekirse bireyler dilerlerse kredi notları için bir puan belirleyerek 1.000 kredi notunun altına düşersem uyar ya da 1.500’ün üzerine çıkarsam uyar, kredi kartı ya da kredilerimi ödemeyi unutursam uyar gibi birçok kriter belirleyerek sistemin onları uyarmasını sağlayabilmektedir.

Findeks’in üyelerine sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde kişiler bankalar ile ilgili olan tüm işlemlerini kendi kontrolleri altına alabilmekte ve sürekli olarak takip etme şansına sahip olabilmektedir. Bu sebeple Findeks uyarı hizmeti oldukça başarılı ve etkileyici bir hizmet olarak görülmektedir.

Servis tamamen zamanlı olarak işlemektedir. Bu nedenle üyelerin uyarı sistemine diledikleri kriterleri girdikten sonra içleri tamamen rahat olur. Kendi finansal durumunuzun takipçisi olmak, kredi notunuzdaki değişimlerden anlık olarak haberdar olmak ve ödemelerinizin gününü atlama stresini yaşamamak için sizler de Findeks uyarı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı buraya girin